afshari
11 آذر 1401 - 16:54

جام جهانی باعث ترانسفر مدافع تیم ملی ایران می‌شود؟

یک رسانه ترکیه‌ای مدعی شد مدافع تیم ملی ایران به دلیل عملکردش در جام جهانی مورد توجه چند باشگاه قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با قبول دو باخت برابر انگلیس و آمریکا و کسب تنها یک پیروزی برابر ولز از این مسابقات حذف شد.

یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی در این دوره از بازی‌ها، مجید حسینی در پست دفاع مرکزی بود. حسینی که در زمان سرمربیگری دراگان اسکوچیچ کمتر به کار گرفته می‌شد، با بازگشت کارلوس کی روش دوباره جایگاهش را در تیم ملی پس گرفت و به یکی از مهره‌های قابل اعتماد مربی پرتغالی تبدیل شد.

حسینی در حال حاضر عضو تیم کایسری اسپور ترکیه است و تا پایان فصل با این باشگاه قرارداد دارد. سایت sporundibi ترکیه مدعی شد حسینی که با عملکرد خود با لباس تیم ملی در جام جهانی توانسته نظرها را به خود جلب کند و ممکن است در نقل و انتقالاتی همین فصل، کایسری اسپور را ترک کند.

به نوشته این رسانه، حسینی قبلاً از تیم شارلوا بلژیک پیشنهاد داشت و باشگاه‌های آسیایی هم به او علاقه دارند.

روزنامه milliyet ترکیه هم در خصوص آخرین وضعیت حسینی نوشت: «این مدافع موفق که پیشنهاد تمدید قرارداد از کایسری اسپور دریافت کرده، تا پایان فصل صبر خواهد کرد و با توجه به پیشنهادات پیش رو تصمیم خواهد گرفت.»

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال کایسری قصد دارد اردویی آماده سازی را در آنتالیا برگزار کند و اسامی بازیکنان حاضر در این اردو، امروز اعلام شد.

بر اساس اعلام باشگاه، مجید حسینی که در اردوی ایران حضور داشته است، از روز ۱۴ دسامبر (۱۲ روز دیگر) به تمرینات کایسری ملحق می‌شود. علی کریمی دیگر بازیکن ایرانی این باشگاه که دقایق کمتری برای ایران در جام جهانی بازی کرد، یک هفته دیگر به اردوی کایسری می‌رود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 893212